הכתם הזה, בדמות התיק הפלילי, רודף אותך? מונע ממך להתקבל למקומות עבודה? מונע ממך לקבל רישיון נשק?, אתה אדם נורמטיבי, המסתובב עם אות קין של תיק פלילי?

40 שנות ניסיון

במחיקת רישום פלילי

אל תאמר נואש


או מלא פרטים ונחזור אליך:


אנו נלחם עבורך,
פנו אלינו עכשיו!

phone6, phone, contact, telephone, support, call

050-421-25-27

יש מה לעשות!

-

מה הופך אותנו למומחים המובילים בתחום?

40 שנות ניסיון

המשרד המוביל
בתחום הפלילי

עתירי הצלחות
במחיקת רישום פלילי

קצין בכיר במשטרה
(ניצב משנה בדימוס)
בתפקידי חקירות ומודיעין

play4, play, media control, audio

עו"ד יפעת שי - יוספזון

הינה דור רביעי במשפחת שוטרים, שרתה בתפקידי סיור ואק"מ בין השנים 2003-2007 במשטרת ישראל. עורכת הדין יפעת שי - יוספזון, מנהלת מחלקת רישוי נשק במשרד, גרפה הצלחות כבירות בעשור האחרון בתחום רישוי הנשק.


אודות המשרד

עו"ד אברהם שי

ניצב משנה בדימוס, שירת במשך 30 שנה במשטרת ישראל בתפקידי פיקוד בכירים בתחום החקירות, המודיעין, והתביעה המשטרתית, פיקח וטיפל במאות זירות רצח. בתפקידו האחרון, שימש כקצין בכיר ( דרגת נצ"מ) בחקירות והמודיעין במחוז הצפוני.


עברם המשטרתי של שותפי המשרד והיכרותם את המערכת מבפנים, מסייעת להם רבות בכל הנוגע לעבודה מול משטרת ישראל בהקשר להמלצות המשטרה, לסגירת תיקים פתוחים, לשינוי עילות סגירה של תיקים פליליים ולמחיקת רישום פלילי.

יתרה מכך, לצוות המשרד ניסיון רב של למעלה מעשור בעבודה מול פקידי רישוי הנשק השונים במחוזות השונים, וכן, בבתי המשפט לעניינים מנהליים בעתירות על החלטות ועדת הערר של האגף לרישוי כלי ירייה במשרד לבט"פ.


כתובת :
שדרות פל ים 2 חיפה, בניין אורן, קומה 3 "חלונות הסיטי" , 33095


דוא"ל :
shay-law-yifat@bezeqint.net


פקס
04-8600802


טלפון
050-421-25-27

נחקרת במשטרה על לא עוול בכפך, אך תיקך נסגר מעילה של "חוסר ראיות"? יש תיק סגור ישן, שכבר היה אמור להימחק אך לא נמחק מהמרשם הפלילי שלך?, יש לך הרשעה ואתה מעוניין להגיש חנינה לנשיא המדינה לקיצור תקופת ההתיישנות והמחיקה?

הגעת למקום הנכון והמדויק בשבילך!

play4, play, media control, audio


לאחר שנים רבות של שירות במשטרת ישראל, ולמעלה מעשור בטיפול בבקשות למחיקת רישום פלילי, על סוגיהם השונים, הצלחנו להביא בזה אחר זה, לניקיונם של מאות תיקים במרשם הפלילי של לקוחותינו. 


ההיכרות המעמיקה עם תחום החקירות והמודיעין במשטרה, מהווה יתרון בלתי מעורער בטיפול בבקשות השונות למחיקת רישום פלילי, היכרות שללא ספק הוכיחה את עצמה.


משרד עו"ד שי, יוספזון ושות' הינו אחד ממשרדי עורכי הדין הפליליים המובילים בתחום הפלילי ובעל התמחות ספציפית ומיוחדת בתחום מחיקת הרישום הפלילי.


אנחנו נלחמים על כל תיק,
גם כזה, שבתחילה נראה חסר סיכוי, כי אנחנו מאמינים  ש
"מי שלא מנסה לא מצליח".